FAQs - Passes
Passes
What are passes?
Passes provide admission
to sets of test skills training sites.
Who can purchase a pass?
Anyone who has an email address
can purchase or donate a pass.
Why purchase a pass?
Each pass provides an opportunity
to learn & practice test skills online.
What is the cost?
Individual passes range in price
from $3/month for a student
to $90/year for a teacher.

When can I purchase a pass?
Passes can be purchased anytime.
Select the pass that's right for you.
How do I get more information?
We welcome questions, ideas, and suggestions.
Feel free to contact us here in the Camp Office .