FAQs - Campers
Campers
Why Become a Camper?
The Test Camp is the only place
to safely learn & practice test skills,
online, any time.
What is the cost?
Individual passes range in price
from $3/month for a student
to $90/year for a teacher.

When can I start training?
Passes can be purchased anytime.
Select the pass that's right for you.
How do I get more information?
We welcome questions, ideas, and suggestions.
Feel free to contact us here in the Camp Office .